SolarEX İstanbul Güneş Enerjisi ve Solar Teknolojileri Fuarı

Voli Fuar tarafından düzenlenen SolarEX İstanbul Güneş Enerjisi ve Solar Teknolojileri Fuarı’nın 15’incisi, 6-7-8 Nisan 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) gerçekleştirilecek.

SolarEX İstanbul, 2023 yılında 300’ün üzerinde uluslararası firmanın 1000’e yakın marka temsilcisiyle toplamda 45.000 m² alanda düzenlenecek. Beş kıtadan 125 ülkeden, yaklaşık 45.000 profesyoneli bir araya getirecek olan fuarla eş zamanlı konferans oturumları yapılacak. Yatırımcılara dünya genelindeki pazarlarla ilgili son gelişmeler ve finansman imkanlarına dair bilgiler verilecek.

“Firmaların yeni iş bağlantıları kurmalarına imkan sağlanacak”

Voli Fuar’dan yapılan açılamada, şöyle denildi: “SolarEX İstanbul Fuarı, alanındaki en önemli şirketlerin güçlerini birleştirerek, etkin satış ağlarının oluşturulmasına ve firmaların inovatif ürün gamlarıyla yeni fırsatlar yakalayarak önemli anlaşmalar yapmasına zemin hazırlıyor.

Küresel çapta düşük karbonlu ekonomiye geçiş trendinin hız kazandığı, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin enerji sektöründe bir dönüşüm sürecine girdiği günümüzde, sınırsız ve temiz kaynak modelinde olan güneş enerjisinden en üst düzeyde faydalanmak için yatırımlar hız kazanıyor. Sektör yatırımcılarına yatırımları için gereken tüm olanakları sunan SolarEX İstanbul, pazarda meydana gelen yeni oluşumları takip ederek, etkili tanıtım imkânları ile yeni iş fırsatları yaratılarak yeni iş bağlantılarının kurulmasına olanak sağlıyor.”

Konferansa kayıt, ücretsiz davetiye ve detaylı bilgi için; www.solarexistanbul.com sitesi ziyaret edilebilir.

Önceki İçerikSabancı Holding Sürdürülebilirlik Grup Başkanlığı’na Yeşim Özlale Önen atandı
Sonraki İçerikKoç Holding, batarya hücresi üretimi için Ford ve LG ile anlaştı

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz