10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Haftası’nda, onun Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesine ulaştırma hedefini saygıyla hatırlıyoruz.

Yeşil Haber olarak, Atatürk’ün bilim ve teknolojiye verdiği önemin, günümüzdeki yeşil enerji ve sürdürülebilir gelişim çabalarıyla ne kadar örtüştüğünü vurgulamak istiyoruz. Atatürk’ün doğaya olan saygısını ve çağdaşlaşma yolunda attığı adımları öne çıkararak, onun çevreci yönünü hatırlatıyoruz.

Türkiye, Atatürk’ün izinden giderek, güneş, rüzgar, nükleer, biyokütle ve hidroelektrik gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak ekonomik ve çevresel sürdürülebilirliği hedeflemekte ve yeşil bir geleceğe doğru ilerlemekte. Atatürk’ün “Beni övme sözlerine değil, yaptıklarıma bakınız” sözünden yola çıkarak, Yeşil Haber olarak biz de doğaya saygılı bir yaşam sürdürme ve yeşil dönüşümde bilgi ve farkındalığın yayılmasını sağlama sorumluluğumuzu yerine getirme azmindeyiz.

Bu 10 Kasım’da, Atatürk’ün mirasına ve bize bıraktığı değerlere sahip çıkma, onları geleceğe taşıma sorumluluğumuzu bir kez daha hatırlayarak, çağdaş, bilimsel ve yeşil bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğimizi ifade ediyoruz.

10 Kasım Atatürk'ü saygı ve sevgi ile anıyoruz10 Kasım Atatürk

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.