Ana Sayfa Etiketler Borsa İstanbul

Etiket: Borsa İstanbul

Hun Yenilenebilir Enerji’nin bedelli sermaye paylarının satışı tamamladı

HUN Yenilenebilir Enerji, 420 milyon TL bedelli sermaye artırımıyla sermayesini 1 milyar TL'ye yükseltti. Rüçhan hakları kullanımı ve kalan payların satışı tamamlandı.

Zorlu Enerji İsrail’deki ortaklıklarında satışa yönelik hisselerin alımını tamamladı

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (IST: ZOREN), İsrail'de doğrudan ortak olduğu Ezotech Electric Ltd., Solad Energy Ltd. ve Adnit Real Estate Ltd. şirketlerinin hisselerinin...

Koroplast ve CSR Plastic’ten sürdürülebilirlik için stratejik iş ortaklığı

Koroplast ve CSR Plastic, sürdürülebilirlik için stratejik iş ortaklığı başlattı. 2024'te çöp torbalarında geri dönüştürülmüş ham madde kullanımı %35'e çıkacak.

TAB Gıda’ya uluslararası yenilenebilir enerji sertifikası

Türkiye'deki hızlı servis restoran sektörünün öncüsü TAB Gıda (IST: TABGD), sürdürülebilir bir gıda ekosistemi oluşturmayı hedefliyor. TAB Gıda, ATP'nin GreenX platformu aracılığıyla 254 restoranın 2023...

IC Enterra, yenilenebilir enerjide İtalya’ya yatırım yapıyor

IC Enterra, İtalya’da yenilenebilir enerjiye yatırım yapıyor. Türkiye’deki tecrübesiyle, yeni şirket kurmayı veya mevcut hisseleri devralmayı hedefliyor.

Kontrolmatik (IST: KONTR) Irak’ta ihalede birinci sırada

Kontrolmatik Teknoloji, Irak Elektrik Bakanlığı ihalesinde 41.745.000 dolarlık trafo rehabilitasyon projesiyle birinci oldu.

Kontrolmatik ve Siemens’ten yenilikçi enerji depolama ortaklığı

Kontrolmatik (IST: KONTR) ve Siemens, Pomega ile ortak olarak enerji depolama sistemlerini yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle donatmayı hedefliyor. Bu stratejik iş birliği, enerji sektörüne...

Kontrolmatik (KONTR) için 2024 yılında yeni hedef fiyatlar belirlendi

2023 finansal sonuçları açıklanan Kontrolmatik için 378 TL hedef fiyat belirlendi. Şirketin piyasa performansı ve sektörel etkileri değerlendirildi.

Astor Enerji, yeni yatırımlarını ve 2025 hedeflerini duyurdu

Astor Enerji'nin büyüme stratejisi ve 2025 hedefleri ile ilgili bilgiler. Yeni yatırımları öğrenin. Sürdürülebilir enerji sektöründeki gelişmeleri takip edin.

YEO Teknoloji Suudi Arabistan’da yeni şirket kurarak büyüme hamlesini genişletti

YEO Teknoloji (IST: YEOTK), Suudi Arabistan'da enerji, sanayi ve altyapı sektörlerinde faaliyet gösterecek yeni bir şirket kurarak küresel pazarlarda büyüme stratejisini sürdürüyor. Bu stratejik...