OMO, Algida, Lipton, Dove gibi markaların üreticisi Unilever’in, dünyanın en önemli sürdürülebilirlik sorunlarıyla mücadele eden genç girişimcileri desteklemek amacıyla düzenlediği ‘Unilever Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimciler Ödülleri’ için başvurular başladı. Son başvuru tarihi, 30 Haziran Cuma günü olarak açıklandı.
Yarışmayı kazanan 7 genç girişimci, toplamda 200.000 Euro’yu aşan finansman desteği ve özel mentorlük hizmeti almaya hak kazanacak. Aynı zamanda, 7 finalist arasından seçilecek en başarılı projeye sahip genç girişimci, ‘Galler Prensliği Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimci Ödülü’nün sahibi olacak.
Sürdürülebilir Yaşam Planı’nın 6. yılını geride bırakan Unilever, dünyanın dört bir yanında sürdürülebilir girişimler üzerinde çalışan; yenilikçi bir çözüm, ürün ve hizmet geliştiren 35 yaş altı gençleri desteklemek amacıyla ‘Unilever Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimciler Ödülleri’ yarışmasını bu yıl 4. kez düzenliyor.
Unilever’in Cambridge Üniversitesi Sürdürülebilir Liderlik Enstitüsü ile yaptığı ortaklık ve Ashoka ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle düzenlenen global yarışmada, 18-35 yaş arası gençlerin yenilikçi ve ölçeklendirilebilir teknolojileri veya girişimleri ödüllendiriliyor.
Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’nden esinlenilerek belirlenen kategorilerde yarışacak olan genç girişimciler, daha iyi gelecek hedefiyle geliştirdikleri iş fikirlerini 30 Haziran Cuma günü saat 21:59’a kadar www.YoungEntrepreneursAwards.Unilever.comadresi üzerinden iletebilecekler.

BU YILIN BAŞVURULARI 4 ANA KATEGORİDEN OLUŞUYOR
1. Tarladan Sofraya
2. Kadınlara Yönelik Fırsatlar
3. Atık ve
4. Su

TOPLAM 200 BİN EURO FİNANSMAN DESTEĞİ
Başvuruları 30 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecek olan yarışmanın finalistleri, Ekim ayında kamuoyuna duyurulacak. Yarışmayı kazanan 7 genç girişimciye, toplamda 200.000 Euro’yu aşan finansman desteğiyle birlikte Unilever ve Cambridge Sürdürülebilir Liderlik Enstitüsü uzmanları tarafından özel mentörlük hizmeti verilecek.
Aynı zamanda, 7 finalist arasından seçilecek en başarılı projeye sahip genç girişimci, Galler Prensliği Sürdürülebilir Yaşam Genç Girişimci Ödülü’nün sahibi olacak. Büyük ödülü kazanan girişimci, 50.000 Euro nakit ödülün yanı sıra 12 aylık ve özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir mentörluk desteği alacak. Kategori kazananları, 10.000 Euro nakit ödül ve mentorluk desteği almaya hak kazanırken, kategori finalistlerine de 7.000 Euro nakit ödül ve mentorluk desteği verilecek.

Yarışmayla ilgili diğer tüm detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için www.YoungEntrepreneursAwards.Unilever.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Proje başvurusu hakkında detaylı bilgi:
https://www.youtube.com/watch?v=K_X1ZG4IWSU&t=4s

Önceki İçerikİklim dostu şehir, enerji ve toprak tartışıldı
Sonraki İçerik11 HES daha özelleştirilecek

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz