Togg T10X, nisan ayında müşterilerle buluşmak için özel bir finansman desteği sunuyor. Togg’un nisan ayına özel olarak başlattığı kampanya kapsamında, en donanımlı versiyon olan T10X V2 uzun menzil için 800 bin TL krediye %0 faiz ve 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

Togg, T10X siparişleri için çeşitli finansman avantajları sunmaya devam ediyor. Nisan ayına özel başlatılan kampanya kapsamında, T10X V2 uzun menzil için anlaşmalı bankalarda 800 bin TL’ye kadar krediye %0 faiz oranıyla ve 12 ay vade ile sahip olma imkanı sağlanmakta. Ayrıca, kullanıcılar istedikleri takdirde 800 bin TL’ye %1,99 faiz oranıyla ve 30 ay vade seçeneğiyle de T10X’e sahip olabilirler.

Bu yıl içinde Togg elektriklı araçlar için Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası’ndan özel faizsiz taşıt kredisi fırsatları bulunmakta. Kampanya, sıfır kilometre TOGG marka taşıtlar için geçerli olup, fatura değeri 0-1.600.000 TL aralığında olan taşıtlar için değerin %70’ine kadar ve 48 ay, daha yüksek fatura değerlerine sahip taşıtlar için ise azami %20’ye kadar ve 12 ay vade seçenekleri ile uygulanmakta. Garanti Bankası ayrıca 800 bin TL’ye kadar %0 faiz oranı ile 12 ay vade veya %1,99 faiz oranı ile 30 ay vade seçenekleri sunuyor. Kredi başvurusu TOGG satış platformu Trumore üzerinden dijital olarak veya banka şubelerinden gerçekleştirilebilir.

T10X’e Trumore üzerinden kolaylıkla sipariş verin

En donanımlı T10X V2 uzun menzilin fiyatı Kış Paketi ve 22 kW AC şarj kapasitesiyle birlikte 1 milyon 863 bin TL. Togg T10X siparişlerin teslimatı sipariş sırasına göre gerçekleştirilecek olup, çekiliş yapılmayacak.

Siparişler Togg’un dijital platformu Trumore üzerinden verilmekte. Trumore uygulaması, kullanıcılara 7/24 hizmet sunarak, bayram döneminde de diledikleri yerden sipariş vermelerini sağlamakta. Uygulamayı indirip kimlik oluşturarak, kolayca sahip olabilirsiniz.

Togg T10X V2 Finansman Kampanyası Elektrikli SUV Togg T10X Fırsatları Togg Trumore Sipariş Kolaylığı

Togg hakkında

Togg, Türkiye’nin sahip olduğu fikri mülkiyet haklarına dayalı küresel bir mobilite teknolojileri markası. 2018 yılında kurulan Togg, Anadolu Grubu Holding A.Ş., BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Zorlu Holding A.Ş. ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin iş birliği ile faaliyet göstermekte. Togg, Trugo ve Trumore gibi alt markalarıyla birlikte, akıllı ve bağlantılı otomobiller etrafında bir ekosistem oluşturarak, yeni teknolojiler, hizmetler, kullanıcı deneyimleri ve iş modelleri geliştirmekte.

Bu makalemiz ilginizi çektiyse Togg T10X’in heyecan verici yeni güncellemesi başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Bu makalemiz ilginizi çektiyse Tesla Model Y’nin uzun menzilli arkadan itişli modeli Avrupa’da tanıtıldı başlıklı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.