Ana Sayfa Etiketler Louisa Vinton

Etiket: Louisa Vinton

İzmir’in tarihi Birgi Köyü’nde yeşil turizm ile dört mevsim sürdürülebilir turizm

Enerjisa Enerji'nin yeşil destinasyon modeli ile Birgi, sürdürülebilir turizmin yeni merkezi oluyor. Yenilenebilir enerji ile turizm dört mevsime yayılacak.

UNDP, Türkiye’nin kültürel mirası için küresel kampanya başlatıyor

UNDP, Türkiye'de deprem etkisiyle zarar gören kültürel miras yerlerini kurtarmak için global bir kampanya yürütüyor. Tarihi mirası koruma çabasına katılın.

UNDP genç hukukçulara “iklim adaleti” eğitimi veriyor

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Türkiye’de genç hukuk öğrencileri için “iklim adaleti” konulu bir seminer programı başlattı.

UNDP deprem bölgesine 1,9 milyon dolar yardım yapacak

UNDP ve Birleşik Krallık, deprem bölgesinde atık yönetimi yükünü hafifletmek için Kilis’e yeni bir yol süpürme aracı yardımı yaptı.

Yeşil destinasyon modeli Küçükköy’de oluşturulacak

Enerjisa Enerji, UNDP ve Sabancı Üniversitesi Küçükköy’de yeşil destinasyon modeli oluşturmak için güçlerini birleştirdi.

Yeşil dönüşüm Türkiye’de 300 bin yeni istihdam yaratabilir

UNDP-ILO yeni raporunda, yatırımların fosil yakıtlardan yenilenebilir enerji kaynaklarına kaydırılması halinde Türkiye çok büyük ekonomik yararlar elde edilebilecek.

UNDP, Türkiye’nin ‘net sıfır’ hedefine destek veriyor

Paris Anlaşması’nın Türkiye tarafından onaylanması konuya dair çabaları hızlandırırken, 2050 iklim değişikliği stratejisi ve 2030 eylem planı hazırlıkları da başladı.