Zorlu Enerji bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Zorlu Solar, çözüm ortaklarının katkısıyla Anadolu’daki şehirlerde sanayiciye güneş enerjisi ve avantajlarını anlatacak.

Zorlu Enerji tarafından, yurtiçinde ve yurtdışında güneşten elektrik enerjisi sağlamak ve güneş enerjisi üretiminde kullanılan ekipmanı üretmek amacıyla kurulan Zorlu Solar, Anadolu’daki sanayicilere, çevresel ve ekonomik olarak avantajlar sunan güneş enerjisini anlatmak için bir dizi seminer düzenleyecek. Bursa ile başlayan ve 26 Haziran’da Eskişehir ile devam edecek seminerler, toplam 7 ilde yapılması planlanıyor.

Seminerlerde,  sanayicilerin güneş enerjisi ekosistemi için ihtiyaç duyabileceği tüm çözüm ortaklarıyla bir arada olacak Zorlu Enerji’ye; finansal çözümler için Deniz Leasing,  tüm idari prosedür için ilgili elektrik dağıtım şirketi ile yerel ve uluslararası çözüm ortakları destek verecek.

BURSA İLE BAŞLADI ESKİŞEHİR İLE SÜRÜYOR

Zorlu Enerji ilk semineri 26 Haziran tarihinde Kıraç Group’un katkıları ile Eskişehir’de verecek. Eskişehir Sanayi Odası Konferans salonunda verilecek seminerde Eskişehirli sanayicilere her yönüyle güneş enerjisi sistemi anlatılarak, ürünler, mevzuat, finansman gibi bilgiler verilecek. İkinci seminer ise 2 Temmuz tarihinde SunVital Enerji’nin katkıları ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Çok Amaçlı Salonda olacak.

Önceki İçerikDoğu Akdeniz stratejisi “kazan-kazan”a yönelmek zorunda
Sonraki İçerik10. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz