Ana Sayfa Etiketler Zorlu Enerji

Etiket: Zorlu Enerji

Zorlu Enerji Karadağ’da 15 adet şarj istasyonu kuracak

Zorlu Enerji’nin elektrikli araç şarj istasyon ağı ZES, Karadağ’ın 13 farklı şehrinde 15 adet çift soketli elektrikli araç şarj istasyonunun teminini, kurulmasını ve destek hizmetlerini sağlayacak.

ZES, elektrik araçlara 81 ilde 650 noktada hizmet veriyor

Zorlu Enerji'nin 2018 yılında kurduğu elektrikli şarj istasyonu (ZES) ağı 81 ilde 650 istasyonda 1200 soketle, elektrikli araçlara şarj etme imkanı sağlıyor.

Zorlu Enerji her yıl 20 ton karbondioksit salımını önleyecek

Zorlu Enerji, kağıt tüketiminde tasarruf sağlayan Dijital Abonelik Hizmetleri projesiyle her yıl 427 bin litre su tasarrufu sağlayarak, 20 ton karbondioksit salımını önleyecek.

Gökçedağ RES’in kapasitesi 150 MW’ye çıktı

Zorlu Enerji, 135 MW’lik Gökçedağ Rüzgar Enerji Santrali’nin kurulu gücünü 15,6 MW’lık ek kapasite artışına imkan verecek şekilde 150,6 MW’ye yükseltmek üzere üretim lisansını yeniledi.

Zorlu Enerji Küresel Sürdürülebilirlik Liderleri arasında

Zorlu Enerji, Akıllı Hayat 2030 vizyonu ve sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında hazırlanan ‘Küresel Sürdürülebilirlik Liderleri’ araştırmasına Türkiye’den dahil edilen 12 şirketten biri oldu.

Zorlu, Alaşehir JES’e güneş santrali entegre edecek

Zorlu Enerji, Manisa'da bulunan Alaşehir Jeotermal Enerji Santrali’ni, inşa edeceği 3,58 MWp gücünde Güneş Enerjisi Santrali (GES) desteğiyle hibrit santrale çeviriyor.

Zorlu Enerji sıfır karbon için 1.2 milyon fidan dikecek

Zorlu Enerji, iklim krizi ile mücadele ve sürdürülebilirlik kapsamında ‘Sıfır Karbon Ayak İzi Ormanları Projesi’ ile 2030 yılına kadar toplam 1.2 milyon fidan dikmeyi hedefliyor.

Zorlu Enerji’nin Filistin’deki Dead Sea güneş santrali devreye alındı

Zorlu Enerji ve JDECO’nun ortaklığıyla kurulan ZJ Strong girişim şirketi Filistin’in Jericho bölgesinde toplam 1.998 MWp kurulu güce sahip Dead Sea Güneş Enerji Santrali’ni devreye aldı.

ZES’ten elektrikli otomobillere 100 yeni şarj istasyonu

Zorlu Enerji’nin yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaptığı en büyük yatırımlardan olan Zorlu Energy Solutions (ZES), 266 lokasyonda açtığı 100 yeni şarj istasyonuyla toplam 56 şehirde hizmet veriyor. 

Zorlu Enerji UN Global Compact üyesi oldu

Dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan United Nations (UN) Global Compact katılımcı üyesi olan Zorlu Enerji, bu alandaki adımlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.
× WhatsApp Hattı