Yurt Dışı Operasyon Müdürü Yiğit Kanböre

Rüzgar enerji santrallerine servis hizmeti veren Ülke Enerji, Yurt Dışı Operasyon Müdürü pozisyonuna Yiğit Kanböre’yi atadı. Yiğit Kanböre, özellikle Avrupa’daki başarılı referans projelerinden hareket ile firmanın yurt dışındaki operasyonlarının gelişiminden sorumlu olacak.

Ülke Enerji’den yapılan açıklamada, Yiğit Kanböre’nin ulusal ve uluslararası birçok organizasyonun satış ve operasyon bölümlerinde bölge ve ekip yöneticiliği görevlerinde bulunduğuna dikkat çekildi. Kanböre ise konuya ilişkin açıklamasında “Dinamik ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye’deki rüzgar enerjisi sektörünün en büyük servis sağlayıcısı Ülke Enerji’de olmaktan ve uzman bir ekiple birlikte yeni bir başarı hikayesi için yola çıkmaktan mutluluk duyuyorum.

Özellikle yurt içindeki başarısını yurt dışında da birçok sahada başarılı projelere imza atarak sürdüren Ülke Enerji’nin global vizyonuyla hareket edecek olmak beni fazlasıyla heyecanlandırıyor.” dedi.

Ülke Enerji Gene Müdürü Ali Aydın: “120 santralde 1500 türbinde operasyon yaptık”

Ülke Enerji

Yiğit Kanböre’nin ekibe katılmasından mutluluk duyduğunu belirten Ülke Enerji Genel Müdürü Ali Aydın, “Rüzgar enerjisi sektöründe ilklerin uygulayıcısı Ülke Enerji olarak her zaman daha büyük hedeflere ulaşacak şekilde hareket ediyoruz. Bugüne dek yurt içi ve yurt dışı yaklaşık 120 farklı santralde, 1.500’den fazla farklı türbinde operasyon gerçekleştiren Ülke Enerji’yi daha da ileriye taşımak temel amacımız. Bu amaçla türbin üreticileri ve yatırımcıların servis ve proje beklentilerinin üzerinde bir hizmet seviyesinde hareket etmek istiyoruz.

Bu hedeflere ulaşmak için de yurt dışında güçlü bir operasyon ağına sahip olarak başarılı projeler teslim edecek şekilde organizasyon yapılanmasını tamamlıyoruz. Yurt dışı rotamız için de Avrupa’da başarılı referans projelere imza atan Yiğit Kanböre’yi, Yurt Dışı Operasyon Müdürü olarak ekibimize dahil ettik. Rüzgar enerjisinde başarıdan başarıya koşan, genç ve tecrübeli bir ekip olarak Ülke Enerji’nin yükselişini izlemeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Önceki İçerikMasfen Enerji’nin kuracağı GES’leri Kuveyt Türk finanse edecek
Sonraki İçerikTurcas Kuyucak JES’in Fransız Albioma’ya satışı tamamlandı

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz