Yerine koymadan tüketilen doğal kaynakların gelecek kuşakları ve doğanın sürdürülebilirliğini tehdit etmeye başladığı günümüzde, şirketlerin sürdürülebilirlik politikaları RepMan Forum 2017’de tartışılacak. RepMan Araştırma Merkezi tarafından bu yıl altıncısının düzenleneceği “RepMan Forum” 30 Mart 2017 tarihinde Orjin Maslak’ta gerçekleştirilecek. Forum, Prof. Dr. Haluk Gürgen’in “Yerel ve evrensel kültür kurum itibarını nasıl etkiliyor?” başlıklı konuşmasıyla başlayacak.
Ekolojik dönüşümü desteklemeyi “Buğday” hareketiyle başlatan Buğday Derneği kurucusu Victor Ananias’a atfen düzenlenecek RepMan Forum 2017’ye Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık, Buğday Derneği Başkanı Güneşin Aydemir, Uluslararası Şeffaflık Derneği Başkanı Oya Özarslan ve Gazeteci-Yazar, M. Serdar Kuzuloğlu katılacak.

GÜNDEM İTİBAR VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Prof. Dr. Haluk Gürgen’in “Yerel ve evrensel kültür kurum itibarını nasıl etkiliyor?” başlıklı konuşmasıyla başlayacak olan Forum’da; Etik ve İtibar Derneği Genel Sekreteri Tayfun Zaman, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi Danışma Kurulu Üyeleri Salim Kadıbeşegil ve Nuran Aksu konuşmacı olarak yer alacak. RepMan Forum 2017’de ayrıca “Paydaşlar sürdürülebilirliğe nasıl bakıyor?” konusu üzerinde durulacak.
Forumda “Sivil toplum kuruluşlarının sürdürülebilirlik politikaları”, “Dijital dünyada sürdürülebilirlik ve itibar” ve “İş dünyasının sürdürülebilirlik politikaları ve itibar” konuları tartışılacak; ZENNA Araştırma ve Danışmanlık tarafından yürütülen RepManCORE 2017 Araştırması’nın sonuçları paylaşılacak.
RepMan Forum 2017’nin kurumsal destekçisi Garanti Bankası; sponsorları ise BASF, Enerjisa ve Turkcell oldu.

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.