Ana Sayfa Etiketler Güneş enerjisi sektörü

Etiket: güneş enerjisi sektörü

GENSED: “En önemli gündem yeni proje stoğu”

GENSED tarafından yapılan açıklamada, sektörün gündemindeki en önemli konulardan birinin yeni proje stoğu ihtiyacı olduğuna dikkat çekilerek, 5.1.h kapsamındaki düzenlemenin sorunu önemli ölçüde çözebileceği vurgulandı.

Meslek Lisesi bünyesinde yenilenebilir enerji bölümü açıldı

Smart Energy ile Özel Adem Ceylan Final Meslek Teknik Koleji imzalanan protokol ile okul bünyesinde açılan yenilenebilir enerji bölümü gençlerin yenilenebilir enerji sektöründe istihdamı için beceri kazandıracak.

“Güneş sektöründe EPC süreçleri daha şeffaf olacak”

SolarVizyon 2020 Semineri’nde konuşan Gumbel Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Herdem, mühendislik, teslim ve montaj (EPC) süreçlerinin dijitalleşerek şeffaflaşacağını ve böylece tarafların taahhütlerini tutmak zorunda kalacağını söyledi.

GÜYAD Olağan Genel Kurulu yapıldı

Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği (GÜYAD), güneş enerjisi sektöründeki son gelişmeleri ve derneğin faaliyetlerini ele almak amacıyla 2019 yılı olağan genel kurul toplantısında bir araya...

GENSED: “Mahsuplaşma güneş enerjisi sektörünü büyütecek”

GENSED Başkanı Halil Demirdağ, Türkiye’nin güneş enerjisi alanında önemli atılımlar yaptığını belirterek, EPDK’nın aylık mahsuplaşmayla ilgili en son kararının güneş enerjisi sektörünü büyüteceğini söyledi.
× WhatsApp Hattı