Enerji sektörünün en büyük buluşmaları arasında yer alan Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı Petroleum İstanbul, bu yıl 16. kez gerçekleştirilecek.

Ulusal, bölgesel ve uluslararası iş birliği imkanlarına olanak tanıyan fuarda sektör temsilcileri, bayilerle, kamu kurumlarının önde gelen isimleri ve bölgesel endüstri liderleriyle yeniden buluşma imkânı bulacak.

12 ve 14. Salonlarda çeşitli etkinlikler yapılacak

Petroleum Istanbul Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarlarından olan Petroleum İstanbul, ilki 1997 yılında gerçekleştirilmiş olup 2 yılda bir düzenlenmektedir. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle bir araya getiren fuar, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir işbirliği platformu.

Türkiye’de enerji sektörünün en önemli ve en büyük fuarı olarak kabul edilen Petroleum İstanbul Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Market Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, 16 – 18 Mart 2023 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 12. ve 14. salonlarda 3 gün boyunca çeşitli etkinlikler, konferanslar, Büyük Bayi Buluşması ile sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

PETDER: “Yenilikleri takip etmek için önemli fırsat sunuyor”

Öte yandan Petroleum İstanbul’da 11.Salonda B123 numaralı stantta yer alacak Petrol Sanayi Derneği (PETDER) Genel Sekreteri Köksal Onur İnci, Petroleum İstanbul’un tüm sektör için çok önemli bir iş birliği platformu olduğunu belirtti. İnci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu yıl ne yazık ki yaşadığımız büyük deprem felaketinin üzüntüsüyle hepimizin buruk bir şekilde katıldığı Petroleum İstanbul, alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle buluşturduğu için sektörümüz açısından önemli bir fuar.

Sektördeki tüm gelişmeleri, yenilikleri yakından takip etmek için önemli bir fırsat sunuyor. Biz de PETDER olarak uzun yıllardır katıldığımız Petroleum İstanbul’da tüm paydaşlarımızı standımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.”

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.