IICECdenSabancı Center’da “Enerji Güvenliği, Temiz Enerji ve Finansmanın Rolü“ Konferansı

Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) tarafından düzenlenen “Enerji Güvenliği, Temiz Enerji ve Finansmanın Rolü” konferansı, 23 Haziran 2022 Perşembe günü, İstanbul Sabancı Center’da gerçekleştirilecek.

Enerji Güvenliği, Temiz Enerji ve Finansmanın Rolü Konferansının açılış konuşması Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı tarafından yapılacak. Konuk konuşmacı olarak Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD- European Bank for Reconstruction and Development) Türkiye Direktörü Arvid Tuerkner’un konuşma yapacak. Konferansta, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA- International Energy Agency) Başkanı ve Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC- Istanbul International Centre for Energy and Climate) Onursal Başkanı Dr. Fatih Birol da Keynote Konuşmacı olarak yer alacak.

Konferansın panel bölümünde moderatörlüğünü Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Oğuz Afacan gerçekleştirecek olup, panel katılımcıları Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Genel Müdürü Murat Bilgiç, Borusan Holding CEO’su Erkan Kafadar, ING Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Semra Kuran ve SHELL Avrupa ve Sahra Altı Afrika Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rob Sherwin olacak.

Tarih: 23 Haziran 2022, Perşembe
Akış
09.00 – 10.00  Kayıt – Karşılama
10.00 – 12.00  Konferans
Yer: Sabancı Center, İstanbul
LCV: GTC İletişim Danışmanlığı

Zühre Çelik – 0539 455 47 81 – zuhre.celik@gtc.com.tr
Nilgün Kozgül – 0536 746 06 70 – nilgun.kozgul@gtc.com.tr
Cumhur Elmas – 0533 630 66 95 – cumhur.elmas@gtc.com.tr

Enerji Güvenliği Temiz Enerji ve Finansmanın Rolü Konferansı Programı

Önceki İçerikSANKO Holding’de üst düzey atama
Sonraki İçerikTÜREB’den İzmi̇r’e rüzgar enerjisi çıkarması

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz