Günsan Elektrik Satış Direktörü Enis Ademoğlu

Alçak gerilim tesisat ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren Günsan Elektrik’te iki atama gerçekleştirildi.

Günsan Satış Direktörlüğüne Enis Ademoğlu getirilirken, Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü ise Uğur Özgün oldu.

İnşaat sektörü için anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanları üreten, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik’te üst düzey görev değişiklikleri gerçekleşti.

Satış Direktörü Enis Ademoğlu oldu

2010 yılında Günsan Elektrik kariyerine başlayarak satış alanında farklı kademelerde görev alan ve son olarak Türkiye Satış Müdürlüğü görevini üstlenen Enis Ademoğlu, Satış Direktörü görevine getirildi. Ademoğlu Bayi Satış Yönetimi, Dış Ticaret Satış Yönetimi, Proje Kanalı Satış Yönetimi ve Günsan Elektrikçi Kanalı’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarını yürütecek. Evli ve 2 çocuk babası olan Enis Ademoğlu, İngilizce ve Sırpça dillerini biliyor.

Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne Uğur Özgün getirildi

Günsan Elektrik Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü Uğur Özgün
Günsan Elektrik Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü Uğur Özgün

2005 yılından bu yana elektrik sektöründe çeşitli şirket ve kademelerde görevler üstlenen Uğur Özgün, Strateji & Kurumsal İlişkiler Direktörü oldu. Günsan Elektrik bünyesinde son 5 yıldır Proje Satış Müdürlüğü ile Elektrikçi Kanalı Satış Müdürlüğü görevlerini sürdüren Özgün şirket stratejisi, kurumsal ilişkiler, ticari politikalar ve iş süreçleri mükemmeliyeti konularından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak. İşletme Lisans, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Yüksek Lisans eğitimi alan Özgün, halen Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine doktora eğitimini sürdürüyor.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.