Ana Sayfa Etiketler Solarçatı

Etiket: Solarçatı

MediaMarkt mağazasında güneş enerjisi standı açtı

MediaMarkt, Solarçatı markası ile iş birliğine giderek Bodrum mağazasına güneş enerji sistemi standı kurdu. Yaz dönemi boyunca açık olacak stant alanında müşteriler, güneş enerji sistemleri  hakkında bilgi alabilecek.

Çatı üstü güneş finansmanında leasing modeli

Lisanssız yenilenebilir enerjide üst sınırın 5 MW’ye çıkması ve tüketim fazlası elektriğin şebekeye satışına imkan veren düzenleme sonrası çatı üzeri güneş kurulumu için leasing fırsatı sunuluyor.

Çatıya güneş paneli kurulumu için kredi paketi

Solarçatı ve QNB Finansbank’ın yüzde 100 iştirak firması Hemenal, çatıya güneş elektrik santraline özel ihtiyaç kredisi paketi oluşturdu. 

Urla’da güneş enerjisiyle sosyal sorumluluk projesi

Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin çatısına güneş enerjisi santrali kuruldu. Proje Solarçatı, Solarbaba, Endepo, Goodwe ve Smart Solar tarafından gerçekleştirildi.

“Güneş enerjisinin tabana yayılması için kooperatifler kurulabilir”

Solarbaba Kurucusu Ateş Uğurel, güneş enerjisinden elektrik üretiminin tabana yayılması için enerji kooperatiflerinin kurulması gerektiğini söyledi.

“Güneş yatırımında küçükle büyüğün farkı yok”

Solarçatı, Solarex Fuarı’nda düzenlediği “1-10 kW yeni çatı mevzuatı ve Almanya karşılaştırması” başlıklı konferansta yeni çatı mevzuatı üzerinden GES yatırımcısının ihtiyaçlarını değerlendirdi.
× WhatsApp Hattı