Ana Sayfa Etiketler Enerjisa Üretim

Etiket: Enerjisa Üretim

85 metrede Türkiye’nin ilk rüzgar türbini konseri

Rüzgâr enerjisine ilişkin farkındalık yaratmak üzere 21 Haziran Dünya Müzik Günü için Türkiye’de ilk kez gerçekleşen proje kapsamında DJ Buse Hacıoğlu, 85 metre yüksekliğindeki rüzgâr türbininin zirvesinde 2 saat süren bir performans sergiledi. İzlemek için tıklayınız.

Rüzgarın Kanatları Belgeseli izleyici ile buluştu

Belgesel film yapımcısı Coşkun Aral ve ekibi ile Enerjisa Üretim tarafından çekilen “Rüzgârın Kanatları” belgesel filmi, Dünya Rüzgâr Gününde izleyiciyle buluştu

Rüzgar Günü festivalinde öğrenciler enerji sektörüyle buluştu

Enerjisa Üretim, “Enerjimiz rüzgarla, geleceğimiz sizinle” mottosuyla 10 – 11 Mayıs arasında Rüzgar Günü festivalini gerçekleştirdi. Geleneksel hale getirilmesi planlanan festivalde, öğrenciler enerji sektörünün lider isimleriyle buluştu.

Enerjisa, Erciyes RES’te Nordex türbinleri kullanacak

Enerjisa’nın Kayseri’de yapımını sürdürdüğü ve yatırım tutarı 70 milyon dolar olan 65 MW’lik Erciyes RES için rüzgar türbinlerini Alman Nordex şirketi sağlayacak.

Enerjisa güneş enerjisinde 9 MW’ye çıktı

Enerjisa Üretim, Bandırma’daki ilk güneş enerjisi santralinin ardından 3 ayda inşaatını tamamladığı ikinci güneş enerjisi santralini Karabük’te işletmeye aldı. Enerjisa Üretim, Karabük’te devreye aldığı...