Socar Energy School Programı

Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi Socar Türkiye ve Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi EDU iş birliğiyle düzenlenen Socar Energy School sertifika programının ilki gerçekleştirildi. 6 hafta süren programı başarıyla tamamlayan 65 katılımcıya, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Küresel ve bölgesel enerji alanındaki konuları çok yönlü değerlendirme ve 360 derece bakış açısı edindirmeyi amaçlayan, akademi ve sanayi arasında iş birliği fırsatı sağlayan Socar Energy School sertifika programında, kamu ve özel sektör yöneticilerinden basın mensuplarına kadar pek çok farklı sektörden katılımcılar bir araya geldi.

Toplam 63 saat online eğitim verildi

Socar Energy School’da, günümüzde enerji, enerji talebi, yeni enerji teknolojileri gibi genel konuların yanı sıra elektrik, elektrik şebekesinin işleyişi, petrol & doğal gaz piyasaları ve endüstrisi, Hazar Bölgesi, Türkiye, Orta Doğu, Doğu Akdeniz ve Azerbaycan enerji politikaları, nükleer enerji, yenilenebilir enerji, enerji güvenliği, kurumsal iklim değişikliği yönetimi ve enerji mevzuatı alt başlıklarında toplam 63 saat süren online eğitim verildi. Socar Energy School programının 2023 yılında da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Önceki İçerikTekfen Holding BIST Sürdürülebilirlik 25 Endeksi’ne girdi
Sonraki İçerikSıfır emisyon küresel ekonomiye 10,3 trilyon dolar kazandırabilir

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz