Ana Sayfa Etiketler % 100 yenilenebilir enerji

Etiket: % 100 yenilenebilir enerji

IRENEC 2021 konferansında küresel yeşil düzen tartışılacak

IRENEC 2021

Yenilenebilir Enerji Birliği (EUROSOLAR Türkiye), Uluslararası % 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı’nın 11’incisini (IRENEC 2021) 20-23 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirecek.

Covid-19 pandemisi nedeniyle İstanbul’da zoom üzerinden yapılacak konferansta, yerel, ulusal ve küresel yeşil düzen konuşulacak.

Uluslararası % 100 Yenilenebilir Enerji Konferansı (IRENEC) 2010 tarihinden bu yana her yıl düzenleniyor. Konferanslarda, küresel ısınmayı önleyecek faktörlerden birincisi olan yenilenebilir enerji konusunda teknolojik gelişmeler, uygulamalar, araştırmalar konusunda tartışmalar yapılıyor. Ayrıca uzmanlar tarafından bilimsel çalışmalar aktarılıyor ve değerli ilişkilerin kurulmasına, akademik çalışmaların sunulmasına ev sahipliği yapılıyor.

2002 yılından beri çalışmalarını sürdürüyor

Yenilenebilir Enerji Birliği EUROSOLAR Türkiye, rüzgar, güneş, jeotermal, biyokütle, enerji tasarrufu gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımının ülkemizde yaygınlaşması, teknolojik ilerlemelerin izlenmesi gibi konularda çalışmalar yapmak üzere 2002 yılında kurulan bir sivil toplum kuruluşu. Yenilenebilir Enerji Birliği EUROSOLAR Türkiye, Avrupa Yenilenebilir Derneği (EUROSOLAR), Dünya Biyoenerji Birliği (World Bioenergy Association) ve Dünya Rüzgar Enerjisi Birliği (World Wind Energy Association) üyesi.

Konferansın detaylı programı için tıklayın

Konferansı zoom üzerinden takip etmek için tıklayın

× WhatsApp Hattı