Ülke Enerji Operasyon Müdürü Elif Cansu

2009 yılından bu zamana dek ulusal ve global önde gelen birçok şirkette proje ve saha yönetimi görevlerinde bulunan Elif Cansu, yurt içi ve yurt dışındaki rüzgar enerjisi santrallerine servis hizmetleri sağlayan Ülke Enerji ekibine katıldı.

Ülke Enerji’de Operasyon Müdürü görevini yürütecek olan Elif Cansu, konuya ilişkin açıklamasında “Özellikle rüzgar enerjisi servis hizmetleri pazarında tecrübeli ve uzman bir ekiple birlikte yeni bir başarı hikayesi için yola çıkmanın heyecanını yaşıyorum. Yıllardır hem ülkemizde hem de yurt dışında birçok sahada başarılı projelere imza atan, ulusal ve uluslararası birçok müşterinin beklentilerinin ötesinde hizmetler sunan Ülke Enerji’nin global vizyonuyla hareket edecek olmak beni cesaretlendirirken, yenilenebilir enerjide kadının rolüne ve başarısına inanan bir ekip ile yola çıkmak da daha fazla mutlu ediyor.” diye konuştu.

Elif Cansu, özellikle yurt dışı proje tecrübelerinden hareket ile firma bünyesinde tüm rüzgar enerjisi hizmetlerinin stratejik yönetimi ve yürütülmesinden sorumlu olacak.

Ali Aydın: “Hedefimiz, yurt dışında yerleşik bir servis şirketi olmak”

Ülke Enerji

Elif Cansu’nun ekibe katılmasından büyük bir heyecan duyduğunu belirten Ülke Enerji Genel Müdürü Ali Aydın, “Her yılı büyüyerek geçirdiğimiz 2013 yılından bu yana Ülke Enerji olarak her zaman daha büyük hedeflere ulaşacak şekilde hareket ediyoruz. Bugüne dek yurt içi ve yurt dışı yaklaşık 120 farklı santralde, 1.500’den fazla farklı türbinde operasyon gerçekleştiren Ülke Enerji’yi daha da ileriye taşımak, türbin üreticileri ve yatırımcıların servis ve proje beklentilerinin üzerinde bir hizmet vizyonuyla hareket etmek istiyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için de güçlü bir operasyon ağına sahip ve başarılı süreçler gerçekleştirecek organizasyona gerek duyuyoruz.

Bu zamana kadar yaptığı başarılı işlerle kendini gösteren ve ülkemizin yenilenebilir enerji sektöründe gerçekleşen büyük atılımlardaki kadınların eşsiz katkısını sembolize eden Elif Cansu, Operasyon Müdürü olarak 2021 Ağustos itibarıyla şirketimizde görevine başladı. Yenilenebilir enerjide yüz akımız Türk kadınının rolüne ve başarısına inanan, genç ve tecrübeli bir ekip olarak Ülke Enerji’nin yükselişini izlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Ali Aydın Ülke Enerji olarak hizmetlerini yeni dönemde yurt dışında yerleşik bir servis şirketi olarak yaygınlaştırmayı hedeflediklerini kaydetti.

Bir Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.